Team

Personeel

Directeur: Arnold Oosterdijk, arnold.oosterdijk@gearhing.net

Adjunct directeur: Geart Rypkema, geart.rypkema@gearhing.net

Manager bedrijfsvoering: Thijs van der Veen, thijs.van.der.veen@gearhing.net

Administratief medewerkster: Mattie Dijkstra, mattie.dijkstra@gearhing.net

Interne Begeleider: Sietske Okkema, sietske.okkema@gearhing.net vervanging Sietske: Tineke Steegstra, tineke.Steegstra@gearhing.net

Locatiecoördinator: Sietske Okkema, sietske.okkema@gearhing.net vervanging Sietske: Gineke Jelsma, gineke.jelsma@gearhing.net

 

groepen 1, 2, 3, 4: 

Leerkrachten:

ma. di. wo. Marije de Jong, marije.de.jong@gearhing.net

do. vr. Symentsje Hibma, symentsje.hibma@gearhing.net

Onderwijsassistenten:

ma. di. wo. vr. Paulien de Wit paulien.de.wit@gearhing.net

do. vr. Jeltsje Kramer, jeltsje.kramer@gearhing.net

 

groepen 5, 6, 7, 8:

Leerkrachten:

di. wo. do. vr. Gineke Jelsma, gineke.jelsma@gearhing.net,

ma. Sietske Okkema, sietske.okkema@gearhing.net (nu vervanging door Gineke Jelsma)

Onderwijsassistent: 

ma. di. wo. do. vr. Inge Westhof, inge.westhof@gearhing.net  

 

Leerkracht HVO groep 5 t/m 8: Ria v.d. Holt

Leerkracht GVO groep 3, 4: Sybrich Bethlehem

Leerkracht muziek: Paula Schoenmaker

 

Schoolschoonmaakster: Corneliske Den Boer

 

De tussenschoolse opvang wordt georganiseerd door Kidsfirst.

Maandag: nog onbekend

Dinsdag: Petra Zijlstra

Woensdag: geen opvang

Donderdag: Thea Hylkema

Vrijdag: Thea Hylkema