Praktische info

Groepsindeling

2018-2019

Dit schooljaar is de groepsindeling als volgt

 

 

 

Meer over 'Groepsindeling'

Team

Groep 1 t/m 4 

Leerkrachten

Sandra Heslinga, sandra.heslinga@gearhing.net 

Symentsje Hibma, symentsje.hibma@gearhing.net

Sita Bokma (vervanger) sita.bokma@gearhing.net 

 

Groep 5 t/m 8

Leerkrachten

Marije de Jong, marije.de.jong@gearhing.net 

Inge Westhof, inge.westhof@gearhing.net 

 

Onderwijsassistenten

Jeltsje Kramer, jeltsje.kramer@gearhing.net

Tamara Struiving, tamara.struiving@gearhing.net 

 

Overig personeel

Directeur: Arnold Oosterdijk, arnold.oosterdijk@gearhing.net

Adjunct directeur: Geart Rypkema, geart.rypkema@gearhing.net

Manager...

Meer over 'Team'

Skoaltiden en fakânsjes

klok3

Schooltijden tot 1 januari 2019

Maandag: 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15 (groep 1 en 2 's middags vrij)

Dinsdag: 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15

Woensdag: 8:30 - 12:15

Donderdag: 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15

Vrijdag: 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15 (groep 1 t/m 4 's middags vrij)

 

Schooltijden vanaf...

Meer over 'Skoaltiden en fakânsjes'

Omtinkerkes (regels)

Enkele regels voor elke ouder/leerling van de Krunenstrobbe.

 

Verjaardagen

De verjaardag van een leerling wordt in de eigen klas gevierd. Voor de traktaties geldt dat wij de richtlijnen van het Voedingscentrum adviseren.

Fruit eten

In alle groepen wordt elke dag gezamenlijk fruit gegeten en (eventueel) wat gedronken.

Regels voor aanvang en einde schooltijd

De ouders van de leerlingen van groep 1 en 2 worden verzocht om hun kinderen niet eerder dan 10 minuten voor aanvang op school te brengen of te laten komen. Op deze wijze houdt de...

Meer over 'Omtinkerkes (regels)'