Praktische info

Groepsindeling

 

 

 

Mei 2017

                                      Groep 1 t/m 4                        Groep 5 t/m 8

Maandagochtend     juf Marije en juf Jeltsje         meester Laurens en juf Inge

Maandagmiddag      juf Marije (groep 3 en 4)        meester Laurens

Dinsdagochtend      juf Marije en juf Jeltsje           juf Gineke en juf Inge

                               en vanaf 10.30 juf Paulien

Dinsdagmiddag      ...

Meer over 'Groepsindeling'

Omtinkerkes (regels)

Enkele regels voor elke ouder/leerling van de Krunenstrobbe.

 

Verjaardagen

De verjaardag van een leerling wordt in de eigen klas gevierd.

Wanneer een kind jarig is, wil het graag trakteren. Het is hierbij een goede gewoonte dat daarbij ook aan de gezondheid van het gebit wordt gedacht. De zoete snoeptraktaties zijn niet welkom op school. Enkele suggesties voor een traktatie zijn: - stukje worst - kaas - cakejes - wortels - fruit, etc. Vanaf januari 2017 trakteren we alleen nog de eigen klas en niet meer de hele school. Dus of traktaties voor...

Meer over 'Omtinkerkes (regels)'

Skoaltiden en fakânsjes

klok3

Skoaltiiden

Moandei 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15 (groep 1 en 2 middeis frij)

Tiisdei 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15

Woansdei 8:30 - 12:15

Tongersdei 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15 (groep 1 o/m 4 oant 14.00)

Freed 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15

Meer over 'Skoaltiden en fakânsjes'

Team

Personeel

Directeur: Arnold Oosterdijk, arnold.oosterdijk@gearhing.net

Adjunct directeur: Geart Rypkema, geart.rypkema@gearhing.net

Manager bedrijfsvoering: Thijs van der Veen, thijs.van.der.veen@gearhing.net

Administratief medewerkster: Mattie Dijkstra, mattie.dijkstra@gearhing.net

Interne Begeleider: Sietske Okkema, sietske.okkema@gearhing.net vervanging Sietske: Tineke Steegstra, tineke.Steegstra@gearhing.net

Locatiecoördinator: Sietske Okkema, sietske.okkema@gearhing.net vervanging Sietske: Gineke Jelsma,

Meer over 'Team'