Praktische info

Groepsindeling

 September 2017

 Dit schooljaar is de groepsindeling als volgt

 

Verder zijn er op onze school 3 onderwijsassistentes werkzaam: juf Wietske, juf Inge en juf Jeltsje.

Juf Wietske is aanwezig op maandagochtend, dinsdagochtend, woensdagochtend en vrijdagochtend.

Juf Inge is aanwezig op maandag (tot 14.00), dinsdag (hele dag), woensdagochtend, donderdag (tot 14.00) en vrijdagochtend

Juf Jeltsje is aanwezig op maandagochtend, dinsdagochtend, donderdag (hele dag) en vrijdagochtend.

Zij werken niet in 1 specifieke groep, maar steeds met individuele...

Meer over 'Groepsindeling'

Omtinkerkes (regels)

Enkele regels voor elke ouder/leerling van de Krunenstrobbe.

 

Verjaardagen

De verjaardag van een leerling wordt in de eigen klas gevierd. Voor de traktaties geldt dat wij de richtlijnen van het Voedingscentrum adviseren.

Fruit eten

In alle groepen wordt elke dag gezamenlijk fruit gegeten en (eventueel) wat gedronken.

Regels voor aanvang en einde schooltijd

De ouders van de leerlingen van groep 1 en 2 worden verzocht om hun kinderen niet eerder dan 10 minuten voor aanvang op school te brengen of te laten komen. Op deze wijze houdt de...

Meer over 'Omtinkerkes (regels)'

Skoaltiden en fakânsjes

klok3

Schooltijden tot 1 januari 2019

Maandag: 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15 (groep 1 en 2 's middags vrij)

Dinsdag: 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15

Woensdag: 8:30 - 12:15

Donderdag: 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15

Vrijdag: 8:30 - 12:00 en 13:15 - 15:15 (groep 1 t/m 4 's middags vrij)

 

Schooltijden vanaf...

Meer over 'Skoaltiden en fakânsjes'

Team

Groep 1 t/m 4 

Leerkrachten

Marije de Jong, marije.de.jong@gearhing.net

Symentsje Hibma, symentsje.hibma@gearhing.net

 

Groep 5 t/m 7

Leerkrachten

Laurens Swierstra, laurens.swierstra@gearhing.net.

Patrick van der Veen, patrick.van.der.veen@gearhing.net

 

Onderwijsassistenten

Jeltsje Kramer, jeltsje.kramer@gearhing.net

Inge Westhof, inge.westhof@gearhing.net

Wietske van Popta, wietske.van.popta@gearhing.net

 

Overig personeel

Directeur: Arnold Oosterdijk, arnold.oosterdijk@gearhing.net

Adjunct directeur: Geart Rypkema, geart.rypkema@gearhing.net

Manager...

Meer over 'Team'